12 Eylül 2013 #2008215

İş Bankası Üyelik Aidatı Alıyor!

Her sene olduğu gibi bu sene de Türkiye İş Bankası kredi kartı üyelik aidatı aldı. Tam 40 TL.
Sadece şunu söylemek istiyorum. Her ay düzenli kredi kartı kullanan biriyim ve ödemelerimi de düzenli yaparım. Şimdiye kadar en az 10.000 TL kulandım. Ama artık yeter. 3 senedir kredi kartı aidatı ödüyorum. Buraya yazıyorum. Kredi kartı borcum bittiği an kredi kartını iptal edeceğim.

Hanifi 21 Okunma

Cevaplar

  • Hanifi12 Eylül 2013

    klasik cevaplar bunlar.. söyleyeceğimi söyledim.. ayda en az 400 lira ödeme yapıyorum.. sonuçta kaybeden siz olursunuz.. üyelik aidatının iptal edilmemesi durumunda kesinikle kartı iptal edeceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön