13 Mayıs 2015

İş Bankası Üyelik Aidatı Alınmayacağı Söylenen Kredi Kartımdan Üyelik Aidatı İsteniyor!

İş Bankası Karaman şubesine başvurarak kredi kartımın aidatsız kredi kartı özelliklerine çevrilerek aidat alınmayacağı tarafıma bildirildi.
Kredi kartını 2 ay kullandıktan sonra bu ay içerisinde kredi kartı ekstrem de 54 TL üyelik aidatı gözükmektedir. Yasal olmayan bu borcun silinmesini talep ediyorum.

Hulki 232 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön