19 Şubat 2013 #1638468

İş Bankası Üyelik Aidatı Alındı!

Kredi kart borçlarımı düzenli olarak ödeyen çok saf ve temiz bir müşterinizim. Şubat 2013 kredi kartı hesap özetinde 08.02.2013 günü Üyelik Aidatı ile gösterilen yerde 45.00 TL'nin bankanız tarafından istendiğini gördüm. Bu davranışınız üzerine kredi kartımın iptal edilmesini büyük bir samimiyetle istemekteyim.


Yukarıda anlatmış olduğum gibi hem üyelik aidatı alınmasına hemde kartımın iptaline ilişkin söylediklerim doğrultusunda hareket etmenizi istirham etmekteyim.

Muhammed 11 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön