24 Ekim 2016 #6768340

İş Bankası Üyelik Aidatı Aldı!

Tarafımdan kullanılan 45**********1359 no.lu kredi kartımdan 2016 Ekim ayında ‘üyelik aidatı’ başlığı altında 54 TL çekilmiş!


Yıllardır bir İş Bankası müşterisi olarak yeter demek istiyorum. Muhtemelen daha önceki yıllarda da -ben fark etmeden- kredi kartı hesabımdan üyelik aidatı kesilmiş. Bu sene ise tesadüfen fark ettim. 29/09 tarihinde kartımdan 54 TL çekilmiş. Bunun için aradığımda ise, 'Ben şikayetinizi rapor ediyorum, birkaç gün içinde mail adresinize cevap gelecektir', diyorsunuz. Tekrar aradığımda mail gelmediği halde olumsuz mail size ulaşmış diyorsunuz.


Limiti 400 TL olan bir karttan nasıl 54 TL çekilebilir? Ayrıca bu kartı aldığımda üyelik aidatı olmayacağını hatırlıyorum. Lütfen gereken yapılsın. Yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor, ve talep edilen (ya da habersizce alınan) 54.00 TL'nin kaldırılmasını talep ediyorum.

Çağla 443 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön