19 Haziran 2013

İş Bankası Üyelik Aidatı!

İş Bankası'nda 1 yıl önce görüştüğüm temsilcinin bir kredi kartı teklifini, kart basım ücreti, üyelik ücreti olmazsa kabul edeceğimi söylediğimde, İş Bankası olarak öğrencilerden basım ücreti, üyelik ücreti almıyoruz şeklinde yanıtını aldım. Defalarca teyit ettim alınmaz diye. Temsilci oldukça açık ve net şekilde okul boyunca İş'te Üniversiteli kartımdan ve hesabımdan para alınmaz dedi. Kabul ettim.


Haziran 2013'te 20 TL üyelik aidatı kesildi, bankaya gittiğimde dilekçe yazsan da bir şey değişmez yanıtını aldım. 20 TL'mi geri iadesini talep ediyorum.

Necati 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön