21 Nisan 2016

İş Bankası Usulsüz Uygulamalar!

3-4 yıl kadar önce eşim ve ailesinin sahip olduğu şirketin kredi borcunu yapılandırırken benim de bu borçlanmayı bildiğime dair kağıt olduğunu söyleyip, okuma fırsatı vermeden ve bana da bir fotokopisini vereceklerini söyleyip bu kağıdı imzalattılar. Akabinde fotokopi makinasının çalışmadığını sonra bana ileteceklerini söylediler. Tabii o kağıt fotokopisi hiç gelmedi. Biz de üzerinde durmadık, unutulup gitti.


Bir süre önce arabamı satmaya karar verdim. Bir baktık üzerinde rehin var. İş Bankası beni kandırarak rehin kağıdı imzalatmış. Aracımın kredisini plakasını bildikleri için yazmışlar.
Ve kağıdın önüne başka sayfalar eklemişler. Sanki tüm yazanları kabul ediyormuşum izlenimi yaratmaya çalışmışlar. Diğer sayfalarda hiçbir imza yok, eşimin şirketine ortak değilim. Kredi sözleşmesinde, senette imzam, kefaletim, muvafakatim yok. Tamamen art niyet ve yanıltmaca ile işlem yapmışlar.

Özlem 78 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön