20 Şubat 2013 #1644081

İş Bankası Üst Üste Hata Yapıyor!

Yıllardan beri aktif olarak İş Bankasının kredi kartını kullanıyorum. 23. 10. 2011 ve 9. 11. 2011 tarihinde Van ilinde yaşadığımız depremlerden sonra kredi kartı borçları 6 ay ertelendi. Bu durumdan önce her ayın 15 inde kesilen ekstrem ayın 12 sine alınmış. Ben her ayın 25 inde düzenli bir şekilde ödeme yapmaya devam ettim. fakat haberim olmadan ekstre tarihim değiştiği için faiz uygulanmış. üstelik limit arttırma talebimde bu yüzden olumsuz sonuçlanıyor.


Hesap kesim tarihi tekrar ayın 15ine alınmasını ve bu hatanın düzeltilerek limitimin 2500 lira olmasını istiyorum. Ayrıca yıllık kart aidatı altında kesilen 40 liranı da iadesini talep ediyorum. Otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen bu yapılacak şey mi?

Aziz 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön