21 Mart 2013 #1698246

İş Bankası Üniversiteli Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Sene başında herkese hiçbir kesinti yapılmadan hesaba para yatırılması ve çekilmesi garantisiyle üniversite öğrencilerine hesap açtırıp daha sonra yönetim kararıyla her para aktarımında 4 lira kesen çok saygıdeğer iş bankası şimdi de hesap işletim masrafı adı altında hesapta kalan 44 lirayı kesmiş.


Bir öğrenci olarak acil bir ihtiyaç durumunda atm'ye gidip hesapta olan paraya güvenip sonra hesabın boşaltılmasını görmek pek hoş bir şey olmadı. Üstelik kendi sitesinde dahil üniversiteliden bu ücretin kesilmeyeceği garantisinin hala yayında olmasına rağmen. Hiçbir yasal dayanağı olmayan ve kendi ilkeleriyle bile çelişen ücretin iadesini istiyorum.

Umut 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

  • Umut21 Mart 2013

    İademi aldım teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön