20 Eylül 2013 #2021629

İş Bankası Ümraniye Çarşı Şubesi, Ruble Bozdurma!

18 Eylül 2013 Çarşamba saat 17 sularında Türkiye İş Bankası Ümraniye Çarşı şubesine gittim. Ruble bozdurup hesabıma yatırmak istemiştim. Zaten bu şubede 5 kişinin işlemini en az 20 dakikada yapıyorlar. Rubleleri TL'ye çevirmek istediğimi söyledim. Şöyle bir baktı, bu ne parası ki, hiç görmedim, bu ne ki, bu saatte bununla mı uğraşacağım diye söylendi.


10 dakika bakındıktan sonra, şu yan tarafta döviz bürosu var oradan bozdurabilir misiniz dedi. Döviz bürosundan bozdurmadım. Bir 30 dakika sonra bunları bozamayız, 1997 basımı vs. diye bahaneler bulmaya başladılar. Şube müdürüne kadar gittim o bile arkadaşlar bakmış bozulmuyor diye yanıt verdi.

Mesutcan 539 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön