20 Mart 2013

İş Bankası Ulaşılamayan Müşteri Hizmetleri!

İş Bankasını uzun zamandır kullanıyorum.Geçen aylarda banka kartımdan aidat kesmişlerdi onu telefon ile halletmiştim.Şimdi de kredi kartımdan aidat kesmişler.Bunun için müşteri hizmetleri aradım.Ama ne var ki ulaşmak mümkün değil.


Kesilen aidat parası kadar telefon faturası ödemekten bıktım.En temel bankacılık hizmetlerinizden olan telefon bankacılığınız neden ulaşılabilir değil? Yoksa gsm operatörleriyle anlaşma yaparak yeni bir para kazanma yöntemi mi buldunuz?

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön