16 Mayıs 2013 #1801137

İş Bankası Tüm Yıllık Kart Aidat Ücretlerini Geri İstiyorum!

Maximum kredi kartımı 2006 yılında çıkarttırdım ve çıkardığımda yıllık aidat ücreti alınmayacağını beyan etmiştiniz. 1 yıldan sonra her yıl yıllık aidat ücreti adı altında haksız paralar aldınız. Benden alınan tüm yıllık aidat ücretlerinin hesaplanıp tarafıma iade edilmesini istiyorum.
Yargıtay 13. Hukuk Dairesi'nin 2011/5605 E. ve 2011/14474 K. sayılı kararına göre, 'Sözleşmede bulunan haksız şartlarla ilgili olarak, tüketiciyi bağlamayacağı ve batıl olma gibi hukuki müeyyide getirilmiştir.


Tüketicinin bu hakkını kullanması ile ilgili herhangi bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Tüketici bu hakkını her zaman kullanabilir.

Zehra 51 Okunma

Cevaplar

  • Zehra19 Kasım 2013

    Bu değerlendirmeyi bir yıl sonrasına bıraktım.Aynı sorunla tekrar karşılaşıcak mıyım diye ve malesef bu ay ki ekstremde yine kredi kartı aidat ücreti olarak 40 lira yansıtıldığını gördüm. Her yıl iş bankasını buradan şikayet mi etmemiz lazım haksız yere alınan paramızı geri almak için.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön