08 Ocak 2014

İş Bankası Tüm Hesaplarımdan Ayrı Ayrı Yüzlerce Lira Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İş Bankası, tüm hesaplarım öğrenci hesabı olarak tanımlı olmasına rağmen, İş'te Üniversiteli kredi kartı alabilmiş olmama rağmen, (Bu tüm öğrencilik haklarını taşıdığımı gösterir.) hala tüm hesaplarımdan ayrı ayrı olmak üzere yüzlerce liraya varan Hesap İşletim ücreti adı altında haksız kazanç elde ediyor.


Örneğin; hesabıma olur da yükselir de az biraz kar ederiz diye $100 yatırıyorum ki ne göreyim bir sonraki gün $20 kesinti yapılmış! Bu nasıl iştir ? Ben $1000 yatırsam bir günde kazanamayacağım o parayı. Ben sana paramı emanet ediyorum, sen onun %20 'sini alsın. TL ve altın hesabımda da buna benzer durumlar sürekli oluşuyor. Bir kaç kuruş para biriktireceğiz, olan para da gidiyor.

Mehmet 89 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön