01 Nisan 2013 #1716047

İş Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararını Tanımıyorlar!

İş bankası'dan kredi çekmiş olup ve dosya masrafları adı altında 590. 00 TL ücret benden kesildiğini ve bu ücrete itiraz ettim, Yakutiye Kaymakamlığı Tüketici Sorumları Hakem Heyeti karına ve bu heyetteki hakemler itirazımı kabul etmelerine rağmen İş Bankası bu heyeti tanımadıklarını ve 590. 00 TL ücretin hesabıma iadesi olmayacağını kredi çektiğim şubedeki memurlar tarafıma bildirmiştir.


Sanırım bir otorite boşluğu olduğunu sanmakta İş bankası çalışanları. Karar evrakı ekteki dosyadadır incelenip Sikayetvar sorumlularının üzerine düşen görevi yerine getireceğini düşünüyorum.


Sikayetvar çalışanlarına sonsuz güvenim olduğunu bu olayın peşini bırakmayacaklarını biliyorum Saygılar.

Mikail 101 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön