23 Mart 2013 #1701843

İş Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyorlar!

Türkiye İş Bankasından şikayetçiyim.
Bankanın benden aldığı 213 tl'lik hesap işletim ücreti için Trabzon tüketici sorunları il hakem heyetine başvurdum ve açılan dava sonucunda ödemiş olduğum 213 tl'nin geri ödenmesine karar verilmesine rağmen banka herhangi bir ödeme gerçekleştirmedi.


Bankadan isteğim: kazanmış olduğum 213 tl'nin hesabıma yatırılması yönündedir. Aksi taktirde bankayı icraya vereceğimi belirtmek isterim.


not: Hakem heyetinin kararı resimde ki gibidir.

Tuncay 111 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön