21 Ocak 2014 #2246986

İş Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor

İş Bankası'ndaki hesabımdam haksız yere toplamda 97 TL hesap işletim ücreti kesilmişti. 20.08.2013 tarihinde kepez kaymakamlığı tüketici hakem heyetine şikayette bulundum. 27.12.2013 tarihli hükümde İş Bankası tarafından tutarın tüketiciye iade edilmesine karar verildi.


Resmi mühürlü hakem heyeti kararını da alarak derhal şubeye gittim şube elime tel no yazılı bir kağıt tutuşturarak baştan savdı. Kağıttaki numarayı aradığımda 20 dk da ancak bağlanabiliyorum bağlandığımda size gün içinde dönüş yapalım diyorlar bir daha arayan yok. Derhal mahkeme kararına uyulmasını tarafıma tutarın iade edilmesini talep ediyorum. Daha da öncesinde bir muhatap bulmayı diliyorum.

Melek 1.090 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön