20 Haziran 2016

İş Bankası Teslim Edilemeyen Kredi Kartı

Güvenlik sebebiyle 11.06.2016 tarihinde kullanıma kapattırdığım İş Bankası kredi kartımın yenisinin adresime gönderileceği söylendi. 15.06.2016 tarihinde kuryeye teslim edilen kart hala tarafıma ulaştırılmadı.

İş Bankası'nı arayıp 19.06.2016 tarihine kadar tarafıma ulaştırılması gerektiğini mümkün değilse de şubeden alabileceğimi söyledim. Fakat ulaştırılacağı söylendi ama ulaştırılmadı. Yarın itibariyle de şehir dışına çıkacağım için kredi kartım olmadan! Gitmek zorunda kalacağım. Bu işten birazda Kuryenet sorumlu belki ama İş Bankası'nında bu tutumu ve çözüm üretmemesi hiç hoş değil.

Emrah 190 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön