18 Şubat 2013 #1637698

İş Bankası Telefon Ve İnternet Bankacılığından Memnun Değilim!

Telefonla 440202 i arıyoruz 20 dakika öğrenci halimizle hem kontürlerimizden oluyoruz hemde müşteri temsilcimizin bağladığı operatör işlemi devam ettirmek yerine sürekli başa dönüp bana bilgilerimi girdiriyor. internet bankacılığına başvuruyorum orada da şifremi değiştiriyorum tekrar giriyorum yanlışmış.


Ben işlemimi yarıda kestim devam edemiyorum şuanda en yakın bankaya uğrayın diyor telefon bankacılığınız bankada telefon bankacılığına yönlendiriyor. internet desen hala şifremi kabul etmiyor ve beni mağdur bırakıyorsunuz. bu nasıl müşteri memnuniyetidir? zira ben ne telefon nede internet bankacılığınızdan hiç memnun değilim.

Cansu 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön