21 Ekim 2016 #6749506

İş Bankası Telefon Numarası Güncellemesini Yapamadık!

Dağıtıma çıktığı halde kartımı 20 gün sonra aldığım yetmiyormuş gibi, kartımı aldıktan sonra şifre oluşturmak için yaptığım işlem sırasında telefon numaramı güncellemem gerektiği mesajını aldım. Kullandığım numara ile başvuru yaptığım halde orada hiç bilmediğim birisinin numarası kayıtlı. Ve güncelleme işlemini sadece şubeden yapabiliyor olmakta ayrı bir eziyet.


Kartımı almak için 65 dakika beklettiler ve bu yetmiyormuş gibi güncelleme konusunda bireysel müşteri temsilcileri ilgilenmedikleri yetmiyormuş gibi müşteri ile nasıl konuşmaları gerektiğini bilmiyorlar. (Hatay- İskenderun Şubesi). Koskoca İş Bankasısınız. Bu tür hatalar olmamalı. Bir daha asla İş Bankası ile iş yapmam.

Esra 318 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön