08 Temmuz 2015

İş Bankası Telefon Bankacılığı Erişim Süresi!

Bankamatik kartımın şifresini belirlemek için 7240724'ü aradım. 39 dk boyunca bozuk olan otomatik cevap sistemini aşmaya çalıştım karşılığında müşteri temsilcisine tahmini bağlanma süreniz 13 dk dedi. 7 çağrı toplam 38 dk 40 saniyede belirledim. Bunun nedeni bozuk olan otomatik yanıt sistemidir.


Şifremi doğru girmeme rağmen yanlış girdiniz diyerek 40 kere tekrarlattı. Sistemin bozukluğundan kaynaklanan 39 dakikalık tarife ücretim olan 46,25 kr/dk x 39 dk=18 TL ücretin ödenmesini talep ediyorum. Ayrıca otomatik cevap sisteminin acilen düzeltilmesini istiyorum.

Ufuk 106 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk19 Temmuz 2015

    "07.07.2015 tarihinde 22:04 saat itibariyle müşteri temsilcimizle görüşme yaptığınız ve ilgili tarih ve saat aralıklarında çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanmak için ortalama sürede beklediğiniz tespit edilmiştir. " Emailime İş Bankası tarafından bu cevap verildi. Yani bu da demek oluyor ki 40 dk beklemek ortalama bir bekleme süresi. Yani 60 dk de olabilirdi 20 dk de olabilirdi diyor. Yeni banka hesabı açtırmak isteyenlerin görmesi gereken durumlar bunlar.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön