21 Ocak 2014 #2248148

İş Bankası Tekrar İşletim Ücreti Aldı

Daha önceden yapmış olduğum şikayete istinaden İş Bankası tarafıma bir mail ile yazılı cevap vermiş. Mailde uzun uzun o hesabımın maaş ile alakalı olmadığını ve bu parayı alabileceklerini söylemişler. Peki soruyorum size önce parayı iade edip daha sonra 2013/2. dönem masrafı olarak tekrar çekmenizi nasıl açıklayacaksınız? Yani istediğinizde iade edilebilir, istemediğinizde iade edilemez mi? Madem asla böyle bir ödemeniz yok ilk seferinde neden hesabıma iade yaptınız? Yanlışınızın düzeltilmesini ve paranın tarafıma tekrardan iadesini talep ediyorum.

Seçil 41 Okunma

Cevaplar

  • Seçil23 Ocak 2014

    İş bankası yine mail yoluyla canlarının istediğini yapabileceklerini sizin müşteri memnuniyetinizin, hakkınızın kendileri tarafından hiç de önemli olmadığını vurgulanmıştır. Mail de aynen şu şekilde yazılmış : 'Yapılan kontrollerde söz konusu hesabınızdan alınan 2013 2. Dönem hesap işletim ücretinin bir defaya özel olarak hesabınıza iade edildiği tespit edildi.' Yani demek istiyor ki sana geri öder gibi gösterir sona ben o parayı gene alırım. canım ister özel muamele yaparım canım ister yapmam. Hak hukuk aramayınız zira İş bankasında bulunmamaktadır !!!

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön