16 Mayıs 2013 #1802060

İş Bankası Teknik Sorun Yüzünden Geç Yatırılan Kart Borcu !

15.05'de 19.15 sularında ATM'den kredi kartı borcumu ödemek istediğim de sistemsel hata verdiği için kredi kartımın (son 2 hanesi 60 olan) extra ödemesini yapamadım, online işlemlerden hesaptan ödemek istediğimde de aynı hatayı verdi.


Bundan dolayı ödemesini 1 gün sonra yapmak zorunda kaldım.Sisteminizden kaynaklanan sorun nedeniyle 1 gün geç yatırılan kredi kartı borcuma ekleyeceğiniz faizin silinmesini talep ediyorum.

Metin 83 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön