28 Ocak 2014 #2262331

İş Bankası Teknik Arıza Sebebiyle Puanlarımızı Kullanamıyoruz!

Kasım ayındaki Shell kampanyasından 25 TL puan kazandım . 02.01.2014 saat 17.00 'da kullanmak için Shell'e gittiğimde puanı görmemize rağmen teknik arıza vermesinden dolayı kullanamadık. Benden sonra işlem yaptıran diğer müşteriler puanlarını kullandılar. Saat 21.00'e kadar denememize rağmen puanımı kullanamadım. İş Bankası gerekli işlemin yapılmasını saygılarımla arz ediyorum.


Bu şikayetimden sonra İş Bankası müşteri hizmetlerinde arandım ve mesaj geldi gelen mesajda 25 TL yüklendiği 29.01.2014 tarihine kadar Shell'de akaryakıt harcamalarında kullanabilirsiniz demesine rağmen hala teknik arıza diyerek işlem yaptırmıyor. Gerekli işlemin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Ali 55 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön