21 Ekim 2016 #6749350

İş Bankası Tamamen Para Odaklı!

İş Bankasını diğer bankalardan daha farklı görüyordum, tüm bankalardaki hesabımı kapattım ve sadece İş Bankasıyla çalışıyorum. Görüyorum ki bu bankada diğerleri gibi para odaklı, müşteri odaklı değil. Müşterisine yardım etmek yerine, icraya düşmesini bekleyen bir zihniyet mevcut.


Tek dileğim, bu banka yöneticilerininde aynen bizim yaşadığımız sağlık problemlerini yaşamaları ve hayatları düzen içindeyken kart ve kredi taksitlerinde gecikme yaşamaları. İşi gücü olan insanlarız, yerimiz yurdumuz belli ama insanları kredi skorundan ziyade insani değerleriyle ve iyi niyet çerçevesinde değerlendiren bankalara ihtiyacımız var. Ne yazık ki hepsinde zihniyet aynı; "yapılandırma yapalım" (yani bize krediden kartlardan az para kazandırdınız biraz daha mağdur edelim) zihniyeti.

Burak 441 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön