22 Nisan 2015

İş Bankası Tam Bir Facia!

Bundan yaklaşık 7 ay önce bir şikayette bulunmuştum bilgim dışında bir harcamadan dolayı. İş Bankası'da paranın bana yansıtılmayacağını paylaştı, bana ücret yansıtıldı. Harcama itirazıyla ilgili 45 ila 180 gün arasında bir süreç olduğu bilgisi verildi bu süreç bittikten sonra iade edileceği söylendi. Fakat o günden bu güne kadar hiçbir şekilde iade söz konusu olmadı.

İşin garip tarafı kart operasyonları bölümü iade edildiğini iddia ediyor olması. Mail atıyorum tekrar kontrol edin diye cevap yok. Çağrı merkezine defalarca kayıt bıraktım dönen yok. Çağrı merkezinden teyit için aradım ücret ne zaman iade edilmiş benim mi haberim yok diye onlarda iadeyi biz göremedik diyorlar. İş Bankası hala dönecek!

İsmail 325 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön