27 Nisan 2013 #1767440

İş Bankası Talimatlı Faturanı Ödenmemesi!

İş Bankasına vermiş olduğumuz otomatik ödemelerimizde sorun yaşadık suyumuz kesilmek üzere. Yetkili de sistem ödemiş fakat hesabınızdan düşmemiş görünüyor diyor. Banka personeli bile ne yaptıklarını anlamış değil. Biz ne yapalım.


Hesabımızda para var, onlarda da talimatımız var ben her ay takibini yapacaksam bankaya ne gerek var. Zaten hesabımızdaki paramızı kullanıp son gün ödeme yapıyorlar. Bir de reklam üstüne reklam yapıyorlar otomatik ödeme talimatı verin diye sen önce talimatlı müşterinle ilgilen sonra yeni müşteri bulmaya bak.

Filiz 62 Okunma

Cevaplar

  • Filiz28 Nisan 2013

    Sitenize yazdığımız şikayetlerde dönüş yapmıyorsunuz, mecburen buraya yazıyoruz. Yoksa sitenizde de şikayet linki olduğunu biliyoruz.

  • İş Bankası Temsilcisi28 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön