26 Şubat 2013

İş Bankası Talep Olmadan Yatırım Hesabı Açılması!

Türkiye İş Bankası'nın maaş müşterisiyim ve yatırım hesabı olanlardan belirli ücretler kesileceğini içeren bir e-mail aldım. Kontrol ettiğimde benim TALEBİM ve HABERİM OLMADAN açılan bir hesabı kapatmak istediğimde, Çağrı Merkezindeki agent, bu işlemin şubeden yapılması gerektiğini iletti.


Bir müşterinin talebi, haberi olmadan açılan ve de istenildiğinde kapatılmayan bir hesaptan ücret alan bir bankacılık anlayışı hangi ülkede vardır? Neden bankalar bir başvuruyu alırken sms, internet ve telefon üzerinden yaparken, iptal ettirmek ya da kapatmak istediğimizde işi bu kadar yokuşa sürüyorlar?İŞ BANKASI gibi kurumsal bir firmada hele...Anlamak mümkün değil!

Aslı 59 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön