18 Mart 2013 #1690355

İş Bankası Talebim Olmadan Yatırım Hesabı Açılmış Ve İlgili Hesap İçin Çeşitli Ücretler İsteniyor!

Tarafıma herhangi bir bilgi verilmeden ve iznim alınmadan 1284-248305 numaralı yatırım hesabı tarafınızdan açılmıştır. Elektronik posta adresime gönderdiğiniz iletide ise, ilgili Bakanlığın aldığı karar ile 2013 yılında yatırım hesaplarından çeşitli bedellerin tahsilatını gerçekleştireceğiniz ifade ediliyor.


1. İnisiyatifim dışında açmış olduğunuz bu hesabın kapatılmasını.
2. Tarafınıza 'ben yatırım hesabı açtırmak istiyorum' talebim olmadan nasıl böyle bir hesap açılabildiğini iç soruşturma mekanizmalarınızın inceleyip tarafıma bununla ilgili bilgi verilmesini.
3. Taleplerimin neticeleriyle ilgili olarak tarafıma çözümleri de içeren bilgilerin verilmesini.


Tarafınızdan rica ederim.

Ahmet 29 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet23 Mart 2013

    Bankanızın şikayetimle ivedi şekilde ilgilenerek çözüm üretmesinden dolayı teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön