25 Nisan 2013 #1751325

İş Bankası Taksitli Nakit Avans!

İş Bankasının maksimum kredi kartından faizsiz taksitli nakit avans kullandım. 2. ve 3. aylarda taksitlerimi kendi sistemlerinden kaynaklanan hatadan dolayı belirttiğim aylar içerisinde yansıtmadıkları hesap özeti borcuma 500 TL ve 15,75-6,75 TL faiz fazladan yansıtarak hesabımdan çekmişlerdir.


Bu durumu 1 hafta önce kendilerine iletmeme rağmen olumlu, olumsuz bir cevap vermemişlerdir. Bu konuyla ilgili yardımlarınızı talep ediyorum.

Ali 307 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön