17 Ekim 2016 #6700609

İş Bankası Taksitlendirmeyi İptal Etmiyor

250 TL'lik alışverişimin 9 takside bölünmesi için mesaj geldi. Mesajı yanlış anladım. 17 TL'lik taksit zannettim ama bu 17 TL ödemem gereken faiz miktarı imiş. Taksitlendirme ücretsiz değilmiş. Dün müşteri hizmetlerini aradım. ''İptal edemeyiz'' dediler. Dedim ''bir mesajla faiz satmasını biliyorsunuz da neden telefonla geri almıyorsunuz hizmetinizden memnun değilim. ''İptal edin ve peşin olarak hesabımdan çekin'' dedim. ''Ama olmaz'' dediler. Henüz son ödeme günüm gelmedi. İptal istiyorum. Yoksa mahkemeye gideceğim ve de kartımı da kapatacağım.

Mustafa 968 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa15 Kasım 2016

    Kartımın borcu bittiğinde kapatacağım. Müşteri beğenmediği malı iade edebiliyor ama beğenmediği faizi iade edemiyor. İstemiyorum taksidinizi Allah Allah. Rezilliğe bak.

  • İş Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön