14 Ağustos 2014

İş Bankası Taksitlendirme Kampanyasında Yanıltıyor

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Kliksa+Kampanyas%c4%b1&IdCampaign=MzM0-ISB Linkte bulunduğu üzere, İş Bankası ve Kliksa'nın 9 taksit ve 75 TL puan kampanyası vardı. Alışverişimi yaptım, SMS'i gönderdim. Her şey kampanya şartlarına uygun!


Taksitlendirmeyi banka yapmadı. Aradım, oradaki bayan tüm şartlara uyduğumu söyledi ve istek formu oluşturduk birlikte. Bu gün mail geldi, taksitlendirme istediğiniz gerçekleştirilemiyor diye. Şartlara uygunum, SMS atmışım kayıt olmuşum ve alışveriş yapmışım bu kampanyaya güvenerek? Bu kampanyanıza ve size güvenerek hata mı yaptık?

İsmail 984 Okunma

Cevaplar

  • İsmail24 Ağustos 2014

    Banka tarafından ne bir işlem yapıldı ne de bir geri dönüş.. Ayıptır ya.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön