12 Şubat 2013

İş Bankası Sürekli Ücret Kesiyor!

Bsmv, kkdf, mkk ve sayamadığım bir çok kesinti ile işbankası benim birikimi devlete ve ne iş yaptığı bilinmeyen ama devlet adına çalıştığı belirten kurumlara müşteri hesaplarından ödeme yapıyor! Hiçbir kontrol yapmadan hesap işletim masrafı yansıtıyor, ben başvuru yaptığımda iade ediyor, bu sefer vergiler mecburen tarafımdan ödeniyor.


Kendilerine ilettim benden memnun değilseniz, başka bankara taşınırım diye, memnunuz belirtiliyor, en son ki şikayetimde detayları güzel bir şekilde anlatmama rağmen ''şubeden hesabıma para yatırma ücreti''olan 4 tl hala iade edilmedi!Her konuda hakem heyetine mi gidilmesi gerekir!
Şubeye giriş ve çıkışlar ne zaman ücretli olacak?

Selçuk 79 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk12 Şubat 2013

    En kısa zamanda konuyu ispatlar belgelerimle TSHH başvuracağım!

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön