23 Ocak 2014 #2253134

İş Bankası Şüpheli İşlem Geri Dönüşü!

İş Bankası kredi kartım ile sanal kart tanımlayarak bir firmaya ödeme yapıyordum. Kartım yaklaşık 60 lira kullanılabilir limitim varken ertesi gün kartım eksi 100 küsür liraya 2 gün sonrada eksik 202 lira düştü.


13 ocak tarihinde arayıp uzun uğraşlar sonunda bilgi almaya çalıştım. Kartımda 18 adet bekleyen provizyon işlemi olduğu(ama bunlar internet bank. ekranımda gözükmüyor)söyledir. 10 gündür 3 defa aradım hala işleminiz kontrol ediliyor diyorlar.


Kartıma limit aşım faizi işliyor ve kullanamıyorum kartımı. Ödeme yapacağım limit ekside olduğu için ödeme yapamıyorum. Ödediğim tutarı alışverişte tekrar kullanmam gerekli. Para yatırdğımda -202 tl yi kesecekler. Birde bunun için ekstereme hergün faiz işliyor.

Saim 448 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön