29 Ağustos 2016

İş Bankası Sözleşmemizde Kart Aidatı Alınmayacak Yazmasına Rağmen Alınıyor!

İş Bankası ile maaş ödemesi olarak çalışıyoruz fakat maaş kartımızla birlikte kredi kartı teklif edildi ve kart aidatı ve EFT ücretlerinden muaf olduğumuz söylendi. Sözleşme o şekilde imzalandı. 15 dk önce ekstrem geldi kart kullanım ücreti 54 TL.


İlk işim Tüketici Hakem Heyeti'ne itiraz etmek olacak 2. işim ise yasal yolla mahkemeye vermek avukat vs. Mahkeme masraflarını da tabii ki İş Bankası'na şarj etmek olacak.
Biraz da banka uğraşsın bu süreçle.

Tc 81 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön