21 Şubat 2013

İş Bankası Sözleşme Müşteri Nüshası Orjinalinden Farklı!

Birkaç ay içerisinde İş Bankasının Kestel ve Üçevler şubelerine "biyokimlik" başvurusu ve HGS alımı için gittim. Her defasında bana içerisinde kredi kartı yıllık aidatı ödemeyi beyan ettiğime dair maddeler olan sözleşmeler imzalatmaya çalıştılar. İlkinde sözleşmenin örneğini istedim ve bana verilmek üzere düzenlenen (müşteri nüshası) ile bankada kalacak nüsha birbirinden farklı idi.

Erhan 65 Okunma

Cevaplar

  • Erhan22 Şubat 2013

    Merhaba sayın ilgili, Öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Fakat durumun ehemmiyeti sözleşme içerisinde benim kart aidat ücreti ödemeyi taahhüt ettiğime dair maddelerin olması, ve her defasında bankanızda işlem yapmaya kalkıştığımda bu sözleşmenin tarafıma imzalatılmaya çalışılması. Bankanız ile aramızda hala geçerli bir sözleşme var ve yürürlüktedir.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön