İş Bankası Söylenmeyen Alınmaması Gereken Kart Aidatı Hk.

Onur Onur3 hafta önce

İş Bankası Maximum Kredi Kartıma 28.09.2020 tarihinde kesilen ekstre adı altında 116 TL aidat bedeli+5.80 BSMV bedeli kesintisi olmuştur. Kartın tarafıma çıkarıldığı süreçte kartı kullandığım süreç boyunca herhangi bir aidat alınmayacağı bildirilmiş ve aidat ilk yıl alınmamış bu yıl ise yansıtılmıştır. Yasalar çerçevesinde yapıldığı söylenen bu süreç 13. Hukuk dairesince verilen 2011/47* esas 2011/115* sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır.

Başka bir banka personeli olarak bu sürecin iptalini acilen talep ediyorum aksi halde kartın iptali ve hukuki haklarımı kullanacağımı bildiriyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İş Bankası Logo İş Bankası 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler