22 Nisan 2013 #1756692

İş Bankası Sorunumu Israrla Gidermiyor!

Kartım kapandığından yeni kredi kartım elime bir türlü ulaşmıyor. Sorunumu internet bankacılığı ile çözmek için bankayı aradığımda en az 5 dakika bekletiliyorum. Müşteri temsilcisi ile görüşmeye başladığımda; o ana kadar defalarca girdiğim ve kendilerine ulaştığım bilgilerim (müşteri numarası, cep telefonu numarası, kart numarası, son kullanma tarihi, kart şifresi gibi) bilgiler tekrar görevli tarafından isteniliyor.


0850.. ile başlayan, telefon nosu sayesinde geçen bu zamanlar tamamen arayan kişiye fatura ediliyor. Bütün bu bilgileri girdikten sonra, "kartımın kapatıldığı" için o ana kadar yaptığım tüm işlemler kifayetsiz kalıyor ve sorunum çözülmüyor. Kart borcumu ödeyemiyorum!

Kenan 28 Okunma

Cevaplar

  • Kenan11 Şubat 2014

    kullanmadığım, teslim almadığım... üzerinde herhangi bir borcum bulunmayan ve talep dahi etmediğim bir kredi kartını bankanız 06.02.2014 tarihinde basıyor.... o karta üyelik aidatı diye bir borç tahakkuk ederek, kartı bana ulaştırmadan borcu bana rucu ediyor... kart iptalimin gerçekleştirilmesi için müşteri hizmetleriniz ile görüştüm! ayrıca haksız yere tarafımdan istenilen üyelik aidatının iptalini istiyorum!!

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön