16 Ekim 2014

İş Bankası Sigorta Ücretini Toplu Aldı

İş Bankası konut kredisi yapılandırma sürecinden sonra olan kişi sigorta ücretini aylık alması gerekirken sözde 13 aydır kesilmediğinden ücretini 13 aylık tek ayda kesmişler kredi kartıma yansıtmışlar.


Bu benim suçum olmadığı gibi bana yıkmaya kalkan Manisa organize sanayi şube banka görevlisi yapılan incelemeden sonra sizden unutulan bu ödemeyi toplu aldık dedi. Ve bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İrfan 405 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön