21 Ekim 2013

İş Bankası Sigorta İadesinde Oyalıyor!

1.5 yıl önce 60 ay vade ile aldığım kredimi yaklaşık 5 ay önce erken kapattım. Hayat sigorta bedelinin kalanının iadesi için dilekçe verdim 1 ayda sonuçlanır dediler ; fakat hiçbir gelişme olmadı. 2 hafta önce telefon bankacılığından tekrar başvurdum onlarda 1 haftada size dönülecek dediler; fakat arayan soran yok. Çok kolay çözülebilecek bir konunun uzatılmasına bir anlam veremiyorum. İş Bankası'ndan cevap bekliyorum.

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı25 Ekim 2013

    bugün aradılar ve sorun çözüldü. teşekkürler şikayetvar.com.

  • Mehmet24 Ekim 2013

    hiçbir gelişme olmadı. şikayetvar measajını gören bankalar ezbere bir mesaj yazıyorlar ve sonrasında gelişme yok. galiba tüketici hakem kurulu daha mantıklı yol olacak.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön