27 Mart 2013 #1708543

İş Bankası Şifremi Doğru Girdiğim Halde Bloke Etti!

Bankanın işcep uygulamasını hisse alım satımı için yurt dışında kullandığım sırada şifremi doğru girdiğim halde şifremi bloke etti. Şifre şifre sıfırlamak için ise cep telefonum yanımda olmak zorunda ki yanımda başka bir hattım var. Demek ki iş bankası arkadaşlarımın söylediği gibi böyle bahanelerle müşterinin işlem yapmasını engelliyor.


Sormak istediğim acaba kendi şifrem yerine hangi şifreyi girmişim ki kilitlenmiş şifrem? 29 martta geliyorum yurt içine umarım iyi bir açıklama yaparlar.

Cem 260 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön