03 Mart 2014

İş Bankası Sert Umursamaz Baştan Savıcı Bankacı İstemiyoruz!

Türkiye'nin Başkentinde bulunan bankanızın bireysel işlemler kısmında çalışan personeller her gidişimde anlamadığım kısımları sorarken sert ve baştan savıcı cevaplar veriyor. Görevli kişiyle konuşmaktan korkuyorum; azar işiteceğim diye. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için bankayla olan irtibatımı kesmek istedim hesaplarımı kapatmak istedim. Dalga geçercesine verilen cevaplar olsa da sonunda kurtuldum böyle bir bankacılık anlayışından.

Bu saatten sonra bana milyon dolarlar da verseniz daha İş Bankası'nın 50 metre yakınından geçmem. Ben ve benim gibi insanların paralarıyla kazanç sağlıyorsunuz. Maaşlarınızı alıyorsunuz insanlar sizin bankanızı tercih etmez ise ne kazanacaksınız?

Uğur 79 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön