13 Şubat 2014 #2293082

İş Bankası Sermaye Artırımının Ödendi Yazısı İçin 262,5 TL Masraf Aldı!

15 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Hesabı aktif olarak kullanıyorum.Ortağı olduğum firma için sermaye ödendi yazısı almaya gittim. 262,5 TL masraf alındı. herkesten alıyoruz prosedür dendi. ancak öğrendim ki herkesten alınmıyor.


Sonra şubeyi aradım, başkalarından almamışsınız benden neden aldınız dedim. Onlar özel müşterimizdir, ayrıcalıklıdır onun için dedi. Şubede sürekli vadeli hesap bulundurdum. Şimdiye kadar 3 kez konut kredisi kullandım. Bir tanesini bile geciktirmedim. 15 yıldır kredi kartı kullanıyorum. Bir kez bile gününü geciktirmedim. Hiçbir faturamı geciktirmedim ama bu güne kadar özel müşteri olamamışım.Bu bedel nasıl bir şeydir ki birinden alıp birinden alınmıyor?

Sultan 126 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön