29 Mart 2013 #1710769

İş bankası Sanayi Şubesi İlgisizliği!

İleride kullanmayacağımdan dolayı iş bankası sanayi şubesindeki hesabımı kapattırmak için 1 ay önce yazılı talepte bulundum. Yazılı talebimi de, şubenin uzak olmasından dolayı 4. levent şubesinden gönderdim fakat gönderdiğim yazılı talebim kale alınmamakta ve borcu olmayan hesabımın basit bir kapatma talebim için zorluk çıkartılmak.


Şube bu tarz taleplerde çok ilgisiz. Bu kullanmadığım hesaba uzun zaman geçipte, ben unuttuktan sonra çıkacak bir borç veya başka birşeyden kim sorumlu olacak. Talep ettiğim basit bir işlem için bu kadar çaba sarfetmek zorunda mıyım? İş bankası ile çalışma fikri zaten kötü gelmeye başlamıştı. Bu tarz zorluklardan sonra hesap açmam gerekse bile açtırmayacağım.

Mesut 21 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön