15 Mart 2013 #1686889

İş Bankası Sabit Telefon Uygulaması!

0212 473 ***** Numaralı bir sabit telefondan 14. 03. 2013 tarihinde saat 20:26 sularında arandım. Kendim internetten kart başvurusu yaptım fakat bu saatte banka tarafından aranmak çok değişik geldi. Konuşan şahısın sesi uzaktan gelince iyice şüphelendim ve benden bilgi istemeye kalkınca kendisine herhangi bir beyanda bulunmayacağımı belirttim.


Fakat yok yarın şubeye numarayı sorgulatırsınız işte çağrı merkezine numarayı sorgulatın vs vs önerilerde bulundu. Kendisine ısrarla bilgi vermeyeceğimi söyledim. Bu sefer görüştüğüm şahıs kişisel bilgilerimi bana sorgulatmaya başladı!Uygulamadan ötürü tarafıma derhal dönüş yapılmasını ve şahsın uyarılmasını arz ederim !

Soykan 111 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön