04 Şubat 2014 #2275830

İş Bankası Rehin Değişimi Yapmıyor!

AFilo Kiralama Hizmetleri Ltd. Şti. olarak yaklaşık 4 yıldır İş Bankası Ulus Şubesi ile çalışıyorum. Kendilerinden işimin gerektirdiği aracı kredi ile alım yaptım. Buna karşılık hem aldığım aracı hemde şahsıma ait başka bir aracı rehin verdim.


Yaklaşık iki aydır kendi aracımı satacağımı ve o araç yerine değeri daha yüksek olan bir aracı vereceğimi söyleyerek gerekli değişimleri yapmalarını rica ettim.


Gelen yanıt ise belli dönemlerde kasko yapılmadığından ne kadar kaza geçirdiğini bilmediklerinden (aracın plakasını SMS olarak yetkili mercilere atıldığında çok düşük bir hasar çıktığını geri SMS olarak alınabildiğini iletmeme rağmen) kabul görmediğini ilettiler.

Elda 162 Okunma

Cevaplar

  • Elda'nın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Sorunum Şikayet Var aracılığı ile halledildiği için memnunum.

  • Elda08 Şubat 2014

    yeterli açıklamalar şube çalışanı tarafından alınamıyor . genel müdürlüğün kararıdır denip konu kesip atılıyor

  • İş Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön