27 Ağustos 2013 #1978615

İş Bankası Ramazan Kampanyası 50 TL Maxipuanım Yüklenmedi!

Ramazan kampanyası kapsamında 5 değil tam 7 adet 100 TL ve üzeri market harcaması yapmama rağmen İş Bankası 50 TL maxipuanımı yüklemedi. Bu durumu bankaya defalarca internetten müşteri iletişim hattı vasıtası ile yazılı olarak bildirmeme rağmen her seferinde kampanya süresi bittikten 7 işgünü içerisinde yüklenecektir diye tuhaf ve kopyala-yapıştır bir mesaj aldım. Kampanya bitip 7 işgünü dolalı günler geçti. Fazlasıyla hakettiğim 50 TL maxipuanın derhal kartıma yüklenmesini talep ediyorum.

Osman 95 Okunma

Cevaplar

  • Osman27 Ağustos 2013

    Banka şikayeti okumadan cevap veriyor. Ben zaten sizin iletişim kanallarinizdan 3 kere ilesime geçmeyi denedim. Saçma ve otomatik cevap veriyorsunuz. Kampanya puanlarin geçerlilik tarihi geçmeden hakettiğini puanı yukleyin ya da kredi kartımi ve 3 adet mevduat hesabimi kapatın!!!

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön