29 Ağustos 2013 #1981249

İş Bankası Puanlarımı Yüklemedi!

N11. com yaptığım 677 TL' lik alışverişin maxipuanları yüklenmediği için, 20. 08 tarihinde arayıp şikayet talebi oluşturdum, tarafıma 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacağını söylediler. (Kampanyaya katılım SMS'i atmadan yaptığım alışverişi iptal edip, kampanyaya katılım yapıp müşteri hizmetlerini arayıp, kampanya katılımınız gözüküyor alışveriş yapabilirsiniz dendikten sonra ürünü tekrardan aldım)


Bunun üzerine sırasıyla geri dönüş olmadığı için 23. 08 ve 25. 08' de tekrardan aradım kayıt oluşturdum. Bu kez sürenin 1 hafta olduğunu öğrendim. Alışveriş yapmak için beklediğim maximum puanlarım, bugün kampanyanın son günü ve hala yüklenmedi . Yanlış bilgilendirme yapıldı . Lütfen tarafıma geri dönüş yapılsın.

Sercan 47 Okunma

Cevaplar

  • Sercan08 Eylül 2013

    18 gün olmasına rağmen hala bir geri dönüş ve bilgilendirme gerçekleştirilmedi. İşbankasını bu sorumsuzluğu nedeniyle kınıyorum..

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön