17 Eylül 2013 #2016717

İş Bankası Puanım Yüklenmedi!

Yaklaşık 50 gün önce N11 kampanyasından 66 lira puanım yatması gerekirken hala yatmadı puanlarım. Ayrıca defalarca aramama rağmen defalarca burada şikayet oluşturmama rağmen en ufak bir ilgilenme yok.


Para puanlarımdan umudu kesmiştim ve bir daha aramayacaktım. Bu kez de kliksa. com kampanyasından 100 lira puanım yatmadı. Banka aramalarıma araştırılıyor diye cevap veriyor. Buradan yazdıklarıma da otomatik cevap veriyor. Artık bana öylesine cevaplar vermeyin, ya yatıracağız deyin ya da yatırmıyoruz deyin. İnsanları oyalamaya hakkınız yok!

Hakan 37 Okunma

Cevaplar

  • Hakan20 Eylül 2013

    hiç ilgilenmiyorlar,aramıyorlar buraya bile değer verip kendileri mesaj yazmıyorlar oto mesaj yazıyorlar.

  • İş Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön