23 Ağustos 2013 #1973093

İş Bankası Puanım Yüklenmedi!

Petrol Ofisi Kampanyası kapsamında kazandığınız 30 TL ilave MaxiPuanınız 7 iş günü içerisinde yüklenecektir. 10 gün kullanım süresi verilecek ve yüklemesi yapıldığı zaman bilgilendirme yapılacak olan ilave MaxiPuanlar, sadece Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında kullanılabilecektir.


Kazandığım puanlar hala yüklenmedi tekrar mail gönderdim ama inceleniyor diye 13/08/2013 tarihinde mail geldi. İncelemeleri hala bitmedi herhalde. Her kampanya da aynı olaylara muhatap oluyorum. Şimdi de Opet kampanyası var Allah bilir ondada aynısı olur. Gereğini bilgilerinize arz ederim İş Bankası.

Samet 34 Okunma

Cevaplar

  • Samet06 Eylül 2013

    Otomatik mesaj hala sorunum devam ediyor.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön