15 Şubat 2014 #2293794

İş Bankası Puan Yüklemesini Yapmadı

Ocak ayı içerisinde İş Bankası Maximum kart'dan gelen sms: 2 Ocak-31 Ocak tarihleri arasında 4 defa 100 TL alışveriş veya akaryakıt harcamanızda 40 TL maxipuan hediye. Başvuru için kartın son 6 hanesini sms ile gönderiniz. Başvuru yapıp 4 adet akaryakıt harcamasının sonunda gelmeyen 40 TL maxipuanın açıklaması da "biz o sms' te anlatmak istediklerimizi sms karakteri sınırlı olduğu için sığdıramadık. Aslında farklı günlerde 100 TL ve üzeri 1 market 4 adet de akaryakıt alırsanız 40 TL maxipuan yükleyeceğiz demek istemiştik, bu yüzden size puan muan yok demeleri. Benim gibi SMS 'e inanıp kampanyaya katılan arkadaşlara geçmiş olsun! Türkiye'nin en büyük bankasıyım diyen bankayı da kınıyorum.

Timuçin 81 Okunma

Cevaplar

  • Timuçin19 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz Yukarıda yazdığım İşBankası mesajının hiçbirisini İşBankası yerine getirmemiştir.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön