06 Nisan 2013 #1727760

İş Bankası Puan Eksiye Düşmüş!

20/02 tarihinde Maximumkarttan mesaj gelmiştir. Hediye maxipuan 50 TL için son kullanım tarihi 28/02' diye. 28/02 de maxipuan'ımdan alışveriş yaptığımda puanım görünüyordu ve 50 tl maxipuan kullandım! Aynı gün ben alışveriş yaptıktan sonra 50 tl maxipuanı geri çekmişler. yani şuan mexipuanım eksi'de görünüyor.


İşbankası gönderdiğin mesajları kontrol et! İşini düzgün yap!100000 insan çalışıyorsunuz! yaptığın kampanyanın arkasında dur. insanı saf yerine koyacaksın, ha! Maxipuanın eksi'de olduğu nerde görülmüş? Acilen işlemlerinizi kontrol edin bana attığınız mesaja da bakın ona göre de acil yorum yapın!

Gizem 179 Okunma

Cevaplar

  • Gizem12 Nisan 2013

    Bu konuyla ilgili bir haftadır gecerli bir cevap bekliyorum!

  • İş Bankası Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön